Витяг з ДЗК в Дніпро

З кожним роком операції територією землі проводять все частіше. І це не дивно, так як столична нерухомість користується великим попитом і цей попит тільки зростає. Серед найбільш актуальних процедур можна виділити витяг ДЗК.

Звичайно збирання таких документів можна проводити і самому, однак це вкраде у вас багато часу та сил. Як цього уникнути? Скористайтесь послугами досвідчених юристів, котрі мають неабиякий досвід в цих питаннях. Завдяки цьому ви збережете цінний час і навіть свої кошти.

Державний кадастр ДЗК омсобливості

Є багато правових нюансів, котрі враховують спеціалісти. Завдяки їх допомозі ви швидко підготуєте документацію необхідну для вирішення земельних питань. До того ж вам буде надана професійна консультація. Щодо витягу з державного кадастру, то це уніфікований документ. В нього входить кожен базовий документ про земельну ділянку. Він складається з таких елементів:

 • витягу, що знаходиться в поземельній книзі;
 • довідки, в якій знаходяться дані щодо обмежень на землю;
 • нормативної грошової оцінки, що робиться у відповідному порядку.

Витяг з кадастру – коли він необхідний і які надаються документи?

Витяг з державного реєстру необхідний в наступних випадках:

 • проводиться процес по відчуженню землі (річ іде про документацію, пов’язану за продажем території землі и самого будинку) чи земля передається в іпотеку і нотаріус вимагає надати йому всі пов’язані з нею документи, в том числі і витяг з ДЗК;
 • при проведенні всіх дій нерухомістю (в том числі будинок, приміщення чи споруда) на території за допомогою нотаріуса;
 • при оформленні Спадщини, коли необхідний витяг з поземельної книги, а також необхідно провести оцінку майна;
 • коли реєструється право на власність або на використовування земельної ділянки. Вам необхідно зробити переоформлення земельної ділянки або зареєструвати майнові права? Тоді витяг з кадастру просто необхідний;
 • коли змінюються постанови законодавства по реєстрації.

Для оформлення витягу необхідні такі документи:

 • копія державного акту на власність або свідоцтво;
 • копія документа, котрий установлює право на територію, якщо він є (можна скористатись договором купівлі-продажі, дарування);
 • копія з реєстру по наявності речових прав на нерухомість;
 • копія особистого паспорту, а точніше перших двох сторінок;
 • копія ідентифікаційного номеру, якщо справа стосується фізичної особи;
 • копія документу про державну реєстрацію;
 • запит від ім’я нотаріуса (якщо оформлюється спадщина).

Кабінет міністрів чітко регламентує, в якому порядку повинен оформлюватись витяг з кадастру. Для цього немає необхідності в бланку від Державного кадастру. Територіальне управління державного кадастру також видає витяги з поземельної книги. Щоб їх отримати необхідно пакет документації доповнити квитанцією про те, що була сплачена адміністративна послуга (53 гривні).

Витяг з ДЗК – зміст і право на отримання

У такому витязі є необхідні дані стосовно кадастрового номеру, площі території, її цільового призначення, обмежень і графічних частин. З витягу також можна дізнатися все необхідне про того, хто є власником землі, на яких підставах було створено право власності, інформацію про документи, які встановлюють право на власність. Якщо є орендатори або суборендатори, то видаються всі дані і про них.

Щоб отримати витяг з ДЗК необхідні певні права. Таке право може бути надано власнику земельної ділянки, або уповноваженої ним людини. Також воно надається спадкоємцям і правонаступникам. Спеціалісти юридичної компанії можуть допомогти вам оформити цей витяг з ДЗК, а також придбати карту виписку з ЄДР. Вони якісно та повністю вас проконсультують по тим питанням, котрі вас цікавлять. Вам допоможуть у зборі необхідного пакету документації, завдяки чому ви дуже швидко оформите витяг з ДЗК.

Сучасні компанії працюють зі своїми клієнтами на стабільних довірчих відносинах. Запити замовника вони виконують дуже швидко, у встановлений час. Ви можете звернутись в компанію по будь-якому питанню і вам буде надана якісна  консультація. Вони зможуть вирішити будь-яке навіть складне питання. Тому звертайтесь до спеціалістів.